Oliwia

oliwia

Oliwia to bardzo pogodna i pozytywnie nastawiona do ludzi i do świata osoba. Ma wielu przyjaciół, którzy uwielbiają ją za jej nieskomplikowaną i bezpretensjonalną osobowość i chcą spędzać z nią jak najwięcej czasu. Doskonale czują się jej towarzystwie, tak samo jak całkiem obce osoby, które wyczuwają w niej bratnią duszę, gdyż gotowa jest z każdym się zaprzyjaźnić i bardzo szybko nawiązuje serdeczne kontakty.

Idealna przyjaciółka

Ma wiele wyrozumiałości dla innych i chętnie słucha cudzych problemów. Można jej powierzyć każdą tajemnicę oraz zwierzyć się najgorszego postępku, bo na pewno nie będzie tego rozpowiadać dalej, a przy tym udzieli rady i psychicznego wsparcia. Zawsze doszukuje się w ludziach najlepszych cech i gotowa jest wybaczać im ich wady i słabości, ale – co ciekawe- wobec własnej osoby wcale nie przejawia takiej pobłażliwości, a nawet wręcz przeciwnie – uważa, że powinna stanowić wzór wszelkich cnót i w miarę możliwości być autorytetem dla zagubionych osób.

Nigdy nie łamie swoich zasad

Ma silnie zarysowane poczucie sprawiedliwości i nawet gdyby z jakiegoś powodu chciała, nie mogłaby postępować niezgodnie z normami moralnymi. Cecha ta powoduje także, że często angażuje się w walkę na rzecz osób pokrzywdzonych przez innych i jest gotowa stanąć w obronie każdego, kto potrzebuje jej wsparcia, mimo iż tak naprawdę niewiele może sama zdziałać. Kiedy obdarzy kogoś przyjaźnią, można mieć pewność, że z jej strony jest to związek na całe życie i tylko jeśli dana osoba go zerwie, może się skończyć.

Ma duże szanse na sukces

Kariera zawodowa nie jest dla niej tak ważna jak dla innych ludzi, bo najbardziej zajęta jest budowaniem swych relacji z innymi, ale ma wielkie ambicje i szybko się uczy, dlatego zazwyczaj osiąga znaczny sukces i wcale nie kosztuje ją to wiele wysiłku. Do celu stara się zdążać bez krzywdzenia innych, a nawet bez angażowania się w konflikty, gdyż bardzo tego nie lubi i nie rozumie, jak ktoś może zmierzać na szczyt po przysłowiowych trudach. Jej takie okupione cudzą krzywdą zwycięstwo nie mogłoby dać najmniejszej satysfakcji, dlatego zawsze pod drodze ogląda się za siebie i sprawdza, czy nie wyrządziła komuś czegoś złego.

Umie walczyć o swoje

Nie oznacza to jednak, by niepotrzebnie rezygnowała z walki o swój interes, gdyż kiedy zachodzi taka potrzeba, umie się wykazać wielką stanowczością i odwagą. Lepiej zatem nie wchodzić jej w paradę, a jej wrogowie naprawdę powinni mieć się na baczności, bo wbrew temu co się im wydaje, na pewno nie będą mieli z nią łatwego zadania i nie uda im się jej pokonać nawet jeśli będą się bardzo starać.

Miłość może być sensem jej życia

Jak łatwo się domyślić, miłość jest dla niej równie ważna jak przyjaźń. Wręcz nie wyobraża sobie bez niej życia, a nawet gotowa jest być z kimś tylko  z obawy przed samotnością, tym bardziej, że jeśli przez długi czas nie będzie mogła znaleźć prawdziwego uczucia, zacznie szukać przynajmniej jego namiastki.

Oliwia informacje

Imię Oliwia

 • szczęśliwa liczba: 6
 • szczęśliwy kolor: niebieski
 • szczęśliwy kamień: nefryt

Oliwia imieniny

 • 5 marca
 • 15 czerwca

Oliwia zdrobnienia

Oliczek, Oliv, Lila, Olek, Olisia, Oliwejra, Oliwusiek, Oliśka, Oliwusia, Olefka, Ivi, Loli, Olicia, Liwiena, Ivka, Olik, Olcia, Livvy, Olin, Liviś, Olinek, Wiera, Olinka, Olii, Olli, Oliwier, Oli, Oliwa, Oliwka, Wiejra, Ollie, Olivć, Lili, Ila, Liv, Libiuś, Liwek, Olufa, Wierka, Oliwuś, Livek, Liwka, Olo, Iva, Ola, Oliszka, Olifka, Lisia, Liweczka, Olciq, Oluś, Olywa, Owilia, Iwia, Livka, Oliver, Liwku, Oliwcia, Łoliwia, Liwia, Liwuś, Liws, Wia, Iśka, Lizi, Oliweczka, Oliweńka, Oliwierek, Oly, Oliw, Łoli, Oluńka, Oliś, Livu, Livia, Oleńcia, Oliwierka, Livienn, Olliś, Oliwek, Livi, Liwcia, Olciek

Znane osoby o imieniu Oliwia

 • Olivia Hallinan – brytyjska aktorka
 • Olivia Lufkin – piosenkarka amerykańsko-japońska
 • Olivia d’Abo – brytyjska aktorka i piosenkarka
 • Olivia de Havilland – aktorka amerykańska
 • Olivia Wilde – aktorka amerykańska
 • Olivia Newton-John – australijska piosenkarka
 • Olivia Ruiz – francuska wokalistka

imię Oliwia w językach obcych

Oliwia w językach obcych

 • Oliva, Olivia (niem.)
 • Olive, Olivia (ang.)
 • Olivija (ros.)
 • Olive, Olivia (fr.)
 • Oliva, Oliv (hiszp.)
 • Oliva (łac.)
 • Olivia (wł.)
 • Olivija (połud.-słow.)
 • Olivia, Oliva (słow.)
 • Olivie (czes.)

oliwia12

 

Oliwia to nie imię – więcej memów z imieniem Oliwia

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (73 votes cast)
Oliwia, 8.5 out of 10 based on 73 ratings


Zobacz również inne materiały związane z imieniem Oliwia

Oliwia śmieszne znaczenie
Oliwia to nie imię
Oliwia po chińsku piosenki

Tags: , , , ,

Komentarze (19)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. oliwia pisze:

  mój ulubiony kolor to niebieski mają racje imieniny też mam 5 kwietnia lubie podruże i pszyjacielie mnie lubie ale jeszcze miłości nie znalazłam

 2. Flossie pisze:

  Hello everyone, it’s my first pay a quick visit at this site, and article is truly fruitful in favor of me, keep up posting these content.

  Here is my page; 减肥药排行榜

 3. oliwka pisze:

  Wszystko sie zgadza moj ulubiony kolor to niebieski… jak to czytalam to sie smialam fo monitora bo czulam sie jagby ktos mnie opisywal fazaa nie wiezylam wczesniej w takie rzeczy ale juz wieze <3

 4. kk pisze:

  mysle ze to imie bedzie dobre dla naszego dziecka;) teraz tylko czekamy na rozwiazanie

 5. Oliwia pisze:

  Wszystko się zgadza szubko nawiązuje przyjazni, lubie kolor niebieski niektóży mnie się boją.Zawsze stawiam na swoim,gram w badmintona i zdobywam sukcesy.

 6. oliwia pisze:

  moja szczesliwa liczba to 3

  i w angli muwiom na mnie olivai

 7. oliwia pisze:

  Oliwia to nie imie oliwia to slotka dziewczynka
  <3 <3 <3 <3

 8. Oliwia pisze:

  Szczerze mówiąc, to nie zgadza się nic. No prawie, ale myślę że jak przyjaciel przyjdzie po radę to pomoże mu Agata, Paweł, Bartek czy Oliwia. „nieskomplikowaną(…)osobowość” Nieskomplikowaną? To już chyba mnie obraża. W ogóle z tego opisu wynika, że nie chce zrobić nic dla siebie. Tylko ciągle myślę o innych. A ja na pewno tak nie robię. 6 nigdy nie odznaczyła się w moim życiu, a nefryt pierwszy raz przechodzi przez moje ucho. Czy to znaczy że jestem nieszczęśliwa? Może melancholijna, ale to wyklucza zdanie : „Oliwia to bardzo pogodna i pozytywnie nastawiona do ludzi i do świata osoba.”. „(…)bardzo szybko nawiązuje serdeczne kontakty”. Na pewno nie. Pozdrawiam P.S Proponuję małe poprawki;)

 9. Jasiu Fasola pisze:

  A jak ja mam to rozumiec , nie mam na imie Oliwia , kocham kolor niebieski , lube 6 ia reszta to jakby mnie sklonowano , wiec mysle że takie rzeczy trzeba traktowac z przymrozeniem oka , jako fajna zabawe ! A co do imienia , to zanam taka jedna Oliwie co jest najcudowniejszym czlowieczkiem na swiecie !!!

 10. Adrian pisze:

  Ale ten opis zgadza sie też dla imienia Olimpia,troche podobne te imiona są :)

 11. Sebastian pisze:

  Tak,Olivia i Olimpia,są też pewnie inne podobne np.Oleńka czy nawet Lenka.

 12. Oliwia pisze:

  Nie wierze czy ktos napisal o mnie ksiazke ?

 13. oliwia pisze:

  jestem oliwia i to wszystko to prawda jak prawda super….chce wiencej

 14. olka pisze:

  no wszystko się zgadza jak grałyśmy też taka była,ale jedno zastrzerzenie wogłule nic nie mówiła:/

 15. oliwia pisze:

  Muj ulubiony kolor to niebieski , a i lubie 6 jak bym czytala o sobie :)

 16. oiwia pisze:

  to prawda mój ulubiony kolor to niebieski osobowość też się zgadza

 17. Oliwia pisze:

  Wszystko się zgadza lubie niebieski ale też fiolet a tak to wszystko.jest idealnie dopasowane Jak.bym i sobie czytała.:)

 18. oliwka pisze:

  Jak bym czytała o sobie wszystko co do słowa sie zgadza

Dodaj komentarz