Kinga – śmieszne znaczenie

Osoba posiadająca to imię ma bardzo bogate wnętrze, zwykle tak bogate, że sama nie jest w stanie go zgłębić mimo że poświęca na to sporą część swojego czasu. Najchętniej duma nad złożonością swojego żywota, choć nie jest to wcale tak skomplikowane, jak wynikałoby to z jej opinii, gdyż Kinga najczęściej wybiera życie zakonnicy i jej dzień ogranicza się do zamiatania klasztornego podwórka. Nie jest to zajęcie bardzo ambitne, ale przynajmniej ją odstresowuje, podobne jak słuchanie muzyki metalowej, której słucha w ukryciu z małego radia tranzystorowego. Czasami podczas śpiewania psalmów słowa pobożnych pieśni mylą jej się z satanistycznymi kawałkami i inne siostry boją się jej, myśląc, że jest opętana.

Kiedy znudzi ją monotonne zakonne życie i zamiatanie cały dzień chodnika o długości dwóch metrów, najprawdopodobniej na poważnie zajmie się swoją drugą pasją, czyli muzyką. Raczej jednak nie nadaje się do śpiewu i powinna poprzestać na graniu, najlepiej na grzebieniu. Poza tym Kinga jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną do świata, a pewnie dzięki temu, że wszystkie swe złe uczucia wyładowuje, drąc się na całe gardło do muzyki Nergala.

Uwielbia zwierzęta i dokarmia wszystkie ptaszki, nie dbając o to, że codziennie musi zdrapywać z parapetu to, co na nim zostawiają, a nierzadko również prezenty te lądują na jej głowie. Przez to jest postrzegana jako osoba trochę niezrównoważona, a w wyrobieniu sobie normalniej opinii na pewno nie pomaga jej fakt, że chcąc upodobnić się do swego serialowego idola, House’a, chodzi utykając i podpiera się kijem ułamanym w pobliskim lesie, udającym laskę. Próbuje także wymądrzać się na temat medycyny i robi z siebie znachorkę, lepiej jednak nie korzystać z jej rad, gdyż na wszystko zaleca przystawianie pijawek i picie wódki z pieprzem, przy czym to drugie sama chętnie robi, nawet bez potrzeby.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (8 votes cast)
Kinga - śmieszne znaczenie, 8.1 out of 10 based on 8 ratings


Zobacz również inne materiały związane z imieniem Kinga – śmieszne znaczenie

Kinga – śmieszne znaczenie śmieszne znaczenie
Kinga – śmieszne znaczenie to nie imię
Kinga – śmieszne znaczenie po chińsku piosenki

Komentarze (2)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. kinga :) pisze:

    Wspaniale wiem już co bd robić :P

Dodaj komentarz